KILKA SLÓW O ZWIĄZKU

Awatar użytkownika
zpts
Posty w temacie: 1
Posty: 164
Rejestracja: 08 kwie 2019, 9:25
Kontakt:

KILKA SLÓW O ZWIĄZKU

Post autor: zpts » 05 maja 2019, 15:55

dlaczego i w jakim celu powstało nasze stowarzyszenie.

Jest inne od wszystkich, podstawowa różnica to brak skupiania się tylko na jednej grupie twórczej . Stowarzyszeń plastyków, fotografików, literatów, czy aktorów jest wiele.

My jesteśmy pierwszym stowarzyszeniem zrzeszającym wszystkich Twórców Sztuki: MALARZY, RZEŹBIARZY, LITERATÓW, POETÓW, FOTOGRAFIKÓW, AKTORÓW, GRAFIKÓW...
Naszym celem jest powiązanie wszystkich dziedzin sztuki, integrowanie środowisk twórczych poprzez organizowanie interdyscyplinarnych wystaw połączonych z koncertami muzycznymi, wieczorkami poetyckimi, autorskimi, spektaklami teatralnymi, a wszystko w oprawie plastycznej tzn. wystawie prac plastycznych , fotograficznych oraz z oprawą poligraficzną- foldery, katalogi.

Nasze działania mają na celu zainteresować kulturą, każdego wielbiciela sztuki. Przemówić wszystkimi zmysłami i otworzyć umysły na piękno w szerokim aspekcie.
Artystom, twórcom sztuki daje możliwość poszerzania wiedzy, warsztatu, kontaktów, wyjście do szerokiej publiki w kraju i zagranicą.
ZPTS udostępnia Galerię IGTS gdzie członkowie mogą prezentować i sprzedawać swoje dzieła plastyczne, literackie , rękodzieło też jest uwzględnione

ZPTS w planach na rok 2020 ma wydanie ALBUMU dla wszystkich członków związku. ALBUM o charakterze pamiątkowo-reklamowym.