O sobie

malarstwo
Dariusz Rusin
Posty w temacie: 1
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2019, 1:02

O sobie

Post autor: Dariusz Rusin » 21 gru 2019, 1:36

Witam serdecznie Kochani. Mam 48 lat… już od ponad dwudziestu lat zajmuję się studiowaniem i poznawaniem piękna ukrytego w obrazach…
W swej fascynacji sztuką skoncentrowałem się na obrazach olejnych i filmach które wydobywają głębie, perspektywę, światło i ruch. Piękno i estetyka, energia, różnorodność barw są wypadkową nastroju i emocji artysty, które wypływają z głębi jego serca.
Będąc otwartym na wyzwania i potrzeby, wsłuchuję się w uczucia jakich każdy doświadcza patrząc na prezentowane przeze mnie prace. Takie działanie daje mi satysfakcję i rezultaty w postaci obopólnego zadowolenia (artysta/odbiorca).
Mam za sobą wiele pokazów i odsłon filmowych. Organizuje spotkania w Szkołach, Domach Kultury, Bibliotekach w klubach Seniora, Uniwersytetach III Wieku. Jestem autorem i współautorem projektów edukacyjnych finansowanych przez Unię Europejską.
Zawsze znajdę czas by porozmawiać o pięknie, filozofii, estetyce, wartościach, duchu i uczuciach jakie ukryte są w obrazach i nie tylko. Malowanie zaczyna się w naszych umysłach, razem z Państwem mogę odkryć obraz, kadr na który Państwo będą patrzeć co dzień i dostrzegać zawsze coś nowego i świeżego. Dziękuje bardzo że mogę być z Wami. Pozdrawiam Dariusz Rusin

Wróć do „Dariusz RUSIN”